Projekty linii produkcyjnych. Automatyka przemysłowa.

Jesteś tutaj::Home/Projekty linii produkcyjnych. Automatyka przemysłowa.
Projekty linii produkcyjnych. Automatyka przemysłowa. 2017-03-30T12:56:24+00:00

linia600x360
linia600x360v2

Projektowanie linii produkcyjnych

ABE Group świadczy usługi projektowania, wykonawstwa oraz uruchomienia linii produkcyjnych i instalacji technologicznych.

Na podstawie wymagań, informacji i wywiadu z Klientem realizowany jest projekt przy zastosowaniu programów do projektowania 3D, które pozwalają na wizualizację i wyeliminowanie ewentualnych błędów co w znacznym stopniu pozwala zmniejszyć całkowity koszt zlecenia.  

Po wykonaniu projektu 3D oraz akceptacji przez Zleceniodawcę przystępujemy do wykonania poszczególnych elementów i części linii produkcyjnej. Gdy wszystkie elementy są gotowe cała linia produkcyjna zostaje złożona i poddana testom w naszym warsztacie. Po pomyślnym zakończeniu testów przystępujemy do ostatniego etapu jakim jest instalacja i uruchomienie linii u Klienta. W czasie uruchomienia zostają powtórnie przeprowadzone testy oraz szkolenia pracowników poszczególnych stanowisk przy obsłudze ciągu technologicznego. Nasze przedsiębiorstwo udziela gwarancji na wszystkie wykonane przez nas urządzenia oraz zapewnia opiekę serwisową zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po niej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dzisiaj