Winda kablowa

Jesteś tutaj::Home/Kamery inspekcyjne/Winda kablowa
Winda kablowa 2017-04-26T13:41:17+00:00
got_70
got_17
winda kablowa do kamery inspekcyjnej

Winda kablowa

Windy kablowe wykonana są z materiałów odpornych na korozję. Na bębnie wind nawinięty jest kabel sterowniczy kamery o długości od 150 do 300 metrów. Rolki oraz prowadnice zapewniają równe prowadzenie i odpowiedni naciąg kabla.

Niektóre windy zaopatrzone są w zespół czyszczący kabel sterowniczy. Równomierne ułożenie kabla na bębnie zapewnia zespół specjalnych mechanizmów oraz rolek zsynchronizowanych z pracą bębna. Windy kablowe są wyposażone w pulpity sterownicze na których znajdują się: licznik dystansu (o rozdz. 1 cm), przełączniki funkcyjne – jazda kamery, praca windy. Windy wyposażona są standardowo w napędy zsynchronizowane pozwalające na pracę w pełni automatyczną.

Winda kablowa LT_03.00

Winda kablowa LT_03.00 do kamer inspekcyjnych

Winda kablowa LT_03.00. Automatyczna widna kablowa z napędem elektrycznym. Winda głównie wykorzystywana w zabudowach na samochodach inspekcyjnych. Konstrukcja widny wykonana z profili aluminiowych.

Winda kablowa LT_05.00

Winda kablowa do kamer inspekcyjnych LT_05.00

Winda kablowa LT_05.00. Ręczna widna kablowa. Przeznaczona głównie do zestawów przenośnych kamer inspekcyjnych. Dzięki niedużym wymiarom i zastosowaniu kół widna jest bardzo mobilna.  Konstrukcja widny wykonana z profili aluminiowych.